Budynek po pożarze nadaje się do rozbiórki

Budynek po pożarze nadaje się do rozbiórki
Pożar domu jednorodzinnego w Zalesiu w powiecie złotowskim. Ogień w budynku pojawił się w sobotę rano.  

- Budynek był tylko w jednej części zamieszkany. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - mówi asp. Mateusz Wiebskowski, rzecznik strażaków w Złotowie. 

W budynku został spalony cały dach i strop. W tej chwili obiekt nadaje się do rozbiórki.

W akcji gaśniczej brało udział 34 strażaków z 6 zastępów: OSP Zalesie, OSP Blękwit, OSP Święta, OSP Tarnowka, z JRG Złotów dwa zastępy gaśniczy i z drabiną. Na miejscu pracowała też policja i pogotowie energetyczne. Łącznie działania trwały ponad 3 godziny. 

fot. PSP Złotów 

Galeria

Budynek po pożarze nadaje się do rozbiórki Budynek po pożarze nadaje się do rozbiórki Budynek po pożarze nadaje się do rozbiórki

Komentarze

Zobacz także

Nie znaleziono żadnych artykułów.