Rowerzysta stracił przytomność. Był reanimowany

Rowerzysta stracił przytomność. Był reanimowany
Do nagłego zatrzymania krążenia doszło u rowerzysty jadącego drogą 179 w stronę Dolaszewa. Mężczyzna trafił do szpitala.

Trwa reanimacja mężczyzny, który stracił przytomność jadąc rowerem w stronę Dolaszewa. Na miejsce przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego oraz strażacy.

Mężczyzna był reanimowany przez dłuższy czas na miejscu po czym został przewieziony do szpitala. 

fot. archiwum

Komentarze

Zobacz także

Nie znaleziono żadnych artykułów.