Świętowano Niepodległość!

Świętowano Niepodległość!

W całej Polsce, w tym w wielu miejscach w naszym regionie, odbyły się obchody 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętowano na różne sposoby: biegając, śpiewając, uczestnicząc w oficjalnych uroczystościach czy koncertując. Oto kilka zdjęć z dzisiejszego uroczystego dnia.

XII Bieg Niepodległości w Pile okazał się rekordowy pod względem frekwencji. W biegu głównym na dystansie 6,5 km wystartowało 650 osób, 110 miłośników nordic - walking i 150 dzieci.

Z kolei o godz. 15.00 w kościele pw. Świętej Rodziny odprawiona została msza święta za ojczyznę, a po mszy odbyły się uroczystości pod Pomnikiem Tysiąclecia Polski i Powrotu Ziem Zachodnich do Macierzy.

Galeria

Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość! Świętowano Niepodległość!

Komentarze

Zobacz także

Nie znaleziono żadnych artykułów.